Ulánbátar

8. 4. 2020 - 9. 4. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ulánbátar patří na základě hodnocení uživatelů Khuvsgul Lake Hotel, Ramada Ulaanbaatar Citycenter Hotel Mongolia a Grand Hill Hotel Ulaanbaatar. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ulánbátar přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ulánbátar

od 1 671 Kč
od 2 228 Kč
od 2 677 Kč

Co říkají cestující o městě Ulánbátar?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,2
Cestující rodiny
8,8
Nadšenci pro jídlo
8,4
Nadšenci pro historii
7,8
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (56)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
27.11.2017

Ne moje oblíbené město na světě a téměř každý mongolský by vám říkal, že by raději byl na venkově, nicméně s největší pravděpodobností přistaneš v Ulánbátaru alespoň jednou během cesty do Mongolska. A nemyslím si, že bys to chtěl nechat ujít, protože jsou zde dobrá muzea a kláštery a kulturní akce. také UB jsou nejlepší hotely.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
25.08.2017

Hlavní město Mongolska, Ulánbátar, je místem, kde začíná dobrodružství. Je to dost příjemné město, kde se na pár dní pověsíme, se všemi skvělými korejskými restauracemi (ano, máte pravdu!).

Deborah
DeborahKuala Lumpur
15.09.2015

Rostoucí tající se hrnec kultur v malém městě, ulaanbaatar, je nenápadně metropolitní. Existují mezinárodní restaurace a obrovské nákupní komplexy. Ulánbátar je však vždy jen mezipřistání pro cestující do Mongolska, protože hlavní remízou je krajina. Díky tomu je dobré zastavení omladit a osvěžit po týdnech ve volné přírodě.

Lucy S
Lucy S
14.09.2019

I love how every food tastes there. Its really good. I live in the US and the indian, japanese, korean food isn’t that good. But in Mongolia it tasted exactly the same as the foods i tried in Japan❤️.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 743 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ulánbátar je září, kdy průměrná cena činí 1 547 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 1 052 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 089 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ulánbátar je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben 0,7 °C/33,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,9C/76,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -29,9 °C/-21,8 °F.
Nejbližší letiště u města Ulánbátar je Ulánbátar (ULN) (13,55 km).

Naplánujte si cestu do země Mongolsko