Bergen

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bergen patří na základě hodnocení uživatelů Thon Hotel Orion, Hotel Oleana a Scandic Ørnen. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bergen přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bergen

od 2 606 Kč
od 3 352 Kč
od 3 850 Kč

Co říkají cestující o městě Bergen?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,8
Dobrodružní cestovatelé
8,6
Cestující rodiny
8,3
Nadšenci pro historii
7,1
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (65)
Sarah LaBrie
Sarah LaBrieClearwater
16.05.2018

Moje nedávná cesta do Norska v Bergenu mě nechala bez řečí celé dny! Žádná slova ani obrázky nemohly přesně ukázat krásu této nádherné lokality! Šel jsem se svým synem batole a odvážili jsme se na MY. Floyen a užil si jejich mnoho turistických tras a "Troll hřiště". Fjordy k Gudvangenovi ... pořád nemám žádná slova. Dýchání neznamená ani spravedlnost. Bylo to, jako byste mohli slyšet echos starých bohů a bohyní v horách a vodách. To vás vzalo zpět v čase, tak okouzlujícím způsobem, že skutečně zapomenete, kde jste! Nemohu doporučit tuto oblast dost! Můj výlet č. 2 je plánován již na příští rok! Nemůžu se dočkat, až znovu prozkoumám oblasti!

Jen A
Jen ABarcelona
28.12.2017

Krásné malé městečko na pobřeží Norska. Využili jsme karty Bergen Card, takže jsme se mohli v krátké návštěvě podívat - okouzlující ulice, nádherné výhledy a zajímavá muzea.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

Velké severské město, které má co nabídnout. Ať už jen výchozím bodem k prozkoumání jiných částí Norska nebo vaší destinace, budete nadšeni všemi překvapeními v každém rohu.

Haakon Rud
Haakon RudOslo
13.06.2016

Bergen je mimořádně pěkné město, zejména v létě, a zejména když je dobré počasí. Užívat si!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 693 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bergen je srpen, kdy průměrná cena činí 4 450 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 3 162 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 387 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bergen je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 11,7 °C/53,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 17,7C/63,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -0,6 °C/30,9 °F.
Nejbližší letiště u města Bergen je Bergen (BGO) (12,24 km). K dalším letištím poblíž patří: Stord (66,65 km)

Naplánujte si cestu do země Norsko