Bergen

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bergen patří na základě hodnocení uživatelů P-Hotels Bergen, Hotel Oleana a Magic Hotel Kløverhuset. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bergen přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bergen

od 2 307 Kč
od 3 131 Kč
od 4 389 Kč

Co říkají cestující o městě Bergen?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,4
Dobrodružní cestovatelé
8,2
Cestující rodiny
8,0
Nadšenci pro historii
6,9
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (71)
Sarah LaBrie
Sarah LaBrieClearwater
16.05.2018

Moje nedávná cesta do Norska v Bergenu mě nechala bez řečí celé dny! Žádná slova ani obrázky nemohly přesně ukázat krásu této nádherné lokality! Šel jsem se svým synem batole a odvážili jsme se na MY. Floyen a užil si jejich mnoho turistických tras a "Troll hřiště". Fjordy k Gudvangenovi ... pořád nemám žádná slova. Dýchání neznamená ani spravedlnost. Bylo to, jako byste mohli slyšet echos starých bohů a bohyní v horách a vodách. To vás vzalo zpět v čase, tak okouzlujícím způsobem, že skutečně zapomenete, kde jste! Nemohu doporučit tuto oblast dost! Můj výlet č. 2 je plánován již na příští rok! Nemůžu se dočkat, až znovu prozkoumám oblasti!

Jen A
Jen ABarcelona
28.12.2017

Krásné malé městečko na pobřeží Norska. Využili jsme karty Bergen Card, takže jsme se mohli v krátké návštěvě podívat - okouzlující ulice, nádherné výhledy a zajímavá muzea.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

Velké severské město, které má co nabídnout. Ať už jen výchozím bodem k prozkoumání jiných částí Norska nebo vaší destinace, budete nadšeni všemi překvapeními v každém rohu.

Travis Katz
Travis KatzMenlo Park
06.01.2017

Bergen je jedno z nejkrásnějších měst v Norsku. Nachází se na vodě severně od hlavního města a nabízí úzké dlážděné ulice, staré dřevěné domy a slouží jako brána do fjordů. Odtud se můžete vydat na výlety po fjordech se všemi jejich vodopády a stoupajícími kopci.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 2 996 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bergen je srpen, kdy průměrná cena činí 4 554 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 685 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 756 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bergen je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 1,9 °C/35,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 17,7C/63,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -0,6 °C/30,9 °F.
Nejbližší letiště u města Bergen je Bergen (BGO) (12,24 km). K dalším letištím poblíž patří: Stord (66,65 km)

Naplánujte si cestu do země Norsko