Molde

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Molde patří na základě hodnocení uživatelů Scandic Seilet Hotel, Thon Hotel Moldefjord a Scandic Alexandra Molde. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Molde přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Molde

od 4 139 Kč
od 2 613 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 2 538 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Molde je listopad, kdy průměrná cena činí 3 685 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 900 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 946 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Molde je Molde Aro (MOL) (5,76 km). K dalším letištím poblíž patří: Kristiansund (54,40 km) Ålesund Vigra (57,31 km)

Naplánujte si cestu do země Norsko

Ve městě Molde a v okolí