Trondheim

4. 4. 2020 - 5. 4. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Trondheim patří na základě hodnocení uživatelů Quality Hotel Panorama, Clarion Hotel Trondheim a Clarion Collection Hotel Grand Olav. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Trondheim přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Trondheim

od 2 227 Kč
od 2 715 Kč
od 5 247 Kč

Co říkají cestující o městě Trondheim?

9,8
Nadšenci pro umění a design
9,0
Nadšenci pro historii
7,5
Zelené cestování
7,4
Dobrodružní cestovatelé
7,3
Studenti
Hodnocení členů (25)
nicole ziobro
nicole ziobroCharleston
09.05.2018

Musí vidět v zimě av létě. Toto město je úžasné vidět pokryté bílým sněhem nebo ve svěží zeleně. Během teplého období jsem narazil na achaeologické vykopávky.

Tonny Madsen
Tonny Madsen
20.09.2014

Trondheim is one of my favorite towns in the world.It has a very nice atmosphere with lots of things to do and see both in the town itself and in the immediate environment.

Katie Pierce
Katie PierceBoston
06.01.2017

Trondheim encapsulates everything I love about Europe in a Norwegian town. There's beautiful architecture and an attention to aesthetic apparent throughout. There's modern artistic additions next to centuries-old buildings. Trondheim is a must-see for anyone visiting Norway!

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
05.03.2014

Founded in 997, Trondheim is one of the oldest cities in Scandinavia. With a total population of 180,000, including 30,000 students, Trondheim is big enough to offer an array of culture and entertainment, without the hassle of a big city. The city is home to Europe's most northernmost cathedral, an old fortress, and some colorful architecture. Trondheim is beautifully situated in Fjord of the same name. You'll need a full day to explore the sites in Trondheim and additional time to explore the surrounding area. Despite it's northerly location, temperatures are not as low as you might think. The Gulf Stream keeps it at about freezing throughout the winter.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 2 959 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Trondheim je červen, kdy průměrná cena činí 3 661 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc březen minulý rok byla 3 203 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 295 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Trondheim je očekávaná průměrná teplota pro měsíc březen 1,1 °C/33,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 19,1C/66,4F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou -4,2 °C/24,4 °F.
Nejbližší letiště u města Trondheim je Trondheim (TRD) (26,85 km). K dalším letištím poblíž patří: Ørland (48,81 km)

Naplánujte si cestu do země Norsko