Świeradów-Zdrój

24. 10. 2019 - 25. 10. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Świeradów-Zdrój patří na základě hodnocení uživatelů Apartament Izerski Klimat, Apartamenty w Starym Kinie a Apartamenty Piano Apartament Leśne Zacisze. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Świeradów-Zdrój přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Świeradów-Zdrój

od 626 Kč
od 864 Kč
od 1 774 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 956 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Świeradów-Zdrój je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 972 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc říjen minulý rok byla 1 464 Kč za noc. To je o 11 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 302 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.

Naplánujte si cestu do země Polsko