Zielona Gora

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Zielona Gora patří na základě hodnocení uživatelů Ruben Hotel Zielona Góra, Pałac Wiechlice a Qubus Hotel Zielona Góra. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Zielona Gora přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Zielona Gora

od 1 551 Kč
od 2 064 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 054 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Zielona Gora je září, kdy průměrná cena činí 1 376 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 229 Kč za noc. To je o 5 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 161 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Zielona Gora je Zielona Gora (IEG) (30,15 km).

Naplánujte si cestu do země Polsko