Zielona Gora

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Zielona Gora patří na základě hodnocení uživatelů Apartamenty Drzewna, Justan Apartamenty a Apartament Grey. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Zielona Gora přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Zielona Gora

od 1 474 Kč
od 2 010 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 072 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Zielona Gora je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 430 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 132 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 202 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Zielona Gora je Zielona Gora (IEG) (30,15 km).

Naplánujte si cestu do země Polsko