Alexandrupoli

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Alexandrupoli patří na základě hodnocení uživatelů Grand Hotel Egnatia, Bell Air Hotel a Park Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Alexandrupoli přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Alexandrupoli

od 1 112 Kč
od 1 834 Kč
od 2 014 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 233 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Alexandrupoli je červen, kdy průměrná cena činí 2 345 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 503 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 591 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Alexandrupoli je Alexandroupolis Dimokritos (AXD) (6,50 km).

Naplánujte si cestu do země Řecko