Alexandrupoli

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Alexandrupoli patří na základě hodnocení uživatelů Grand Hotel Egnatia, Park Hotel a Apartment Hotel Athina. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Alexandrupoli přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Alexandrupoli

od 1 376 Kč
od 1 932 Kč
od 2 240 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 317 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Alexandrupoli je červen, kdy průměrná cena činí 2 284 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 435 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 564 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Alexandrupoli je Alexandroupolis Dimokritos (AXD) (6,50 km).

Naplánujte si cestu do země Řecko