Chabarovsk

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chabarovsk patří na základě hodnocení uživatelů Aurora Hotel, Amur Hotel a Arirang Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chabarovsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chabarovsk

od 1 253 Kč
od 1 850 Kč
od 2 302 Kč

Co říkají cestující o městě Chabarovsk?

9,8
Nadšenci pro umění a design
9,8
Nadšenci pro historii
7,5
Cestující rodiny
Hodnocení členů (6)
Kelly Paras
Kelly ParasWashington, D.C.
21.08.2016

As the largest city in the Khabarovsk Krai region and located near the Chinese border, Khabarovsk is a melting pot of traditional cultures in an urban space. And it doesn't much feel like Siberia, what with a population over 600,000, skyscrapers and reliable mass transit. The city features a surprising number of great restaurants and plenty of parks and squares left over from the Soviet Era.

Larry Killion
Larry KillionTacoma
06.01.2017

Hand delivered a Russian Bible to a family that requested one via a Gospel Radio Program. Passed out Gospel Literature on Karl Marx Street and in Lennon Square shortly after the Fall of the Berlin Wall. Attended worship services in the Underground Russian Baptist Church. Have it on VHS video. The story is in my book "Traveling For God."

Geoff Kirkwood
Geoff KirkwoodBrisbane, Australia
06.01.2017

Beautiful city - was originally the way to East Russia from Japan when Vladivostok was a closed city for flying - bloody cold in Winter

Cåroline Forbęs
Cåroline ForbęsMystic, Georgia
17.02.2012

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 787 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chabarovsk je květen, kdy průměrná cena činí 962 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 845 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Chabarovsk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 13,3 °C/55,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,7C/80,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -25,8 °C/-14,4 °F.
Nejbližší letiště u města Chabarovsk je Khabarovsk Novy (KHV) (7,42 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko