Joškar-Ola

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Joškar-Ola patří na základě hodnocení uživatelů Mini Hotel Bounty, Grand Apartments Lev Tolstoy a Apartment "COMFORT" on Kuibyshev Street. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Joškar-Ola přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Joškar-Ola

od 670 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 536 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Joškar-Ola je leden, kdy průměrná cena činí 655 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 566 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Joškar-Ola je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -8,9 °C/16,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,1C/75,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -12,1 °C/10,2 °F.
Nejbližší letiště u města Joškar-Ola je Čeboksary (CSY) (68,80 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko