Kurgan

4. 4. 2020 - 5. 4. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kurgan patří na základě hodnocení uživatelů Apartament on Burova-Petrova, Comfortable Apartment a City HoteI. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kurgan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kurgan

od 824 Kč
od 1 434 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 610 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kurgan je srpen, kdy průměrná cena činí 1 159 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc březen minulý rok byla 732 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 819 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Kurgan je Kurgan (KRO) (4,87 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko