Kurgan

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kurgan patří na základě hodnocení uživatelů Apartments Abajur On Pichugina Street 6, Akva Vita Hotel a Family Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kurgan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kurgan

od 947 Kč
od 1 209 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 583 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kurgan je srpen, kdy průměrná cena činí 1 107 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 699 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 714 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Kurgan je Kurgan (KRO) (4,87 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko