Magadan

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Magadan patří na základě hodnocení uživatelů Hotel VM-Central a Hotel Magadan. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Magadan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 715 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Magadan je leden, kdy průměrná cena činí 2 621 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 281 Kč za noc. To je o 19 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 537 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Magadan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -18,1 °C/-0,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 18,0C/64,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -24,8 °C/-12,6 °F.
Nejbližší letiště u města Magadan je Magadan (GDX) (39,87 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Magadan a v okolí