Nalčik

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nalčik patří na základě hodnocení uživatelů Korona Hotel, Grand Kavkaz Hotel a RGK Trek. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nalčik přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nalčik

od 1 254 Kč
od 1 387 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 708 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nalčik je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 387 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 885 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Nalčik je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -2,3 °C/27,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,6C/76,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -5,3 °C/22,5 °F.
Nejbližší letiště u města Nalčik je Nalčik (NAL) (3,28 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Nalčik a v okolí