Zaragoza

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Zaragoza patří na základě hodnocení uživatelů NH Collection Gran Hotel De Zaragoza, NH Ciudad De Zaragoza a Hotel Diagonal Plaza. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Zaragoza přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Zaragoza

od 2 547 Kč
od 2 708 Kč
od 3 689 Kč

Co říkají cestující o městě Zaragoza?

9,8
Nadšenci pro historii
7,6
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro jídlo
7,0
Nadšenci pro turistiku
6,9
Baťůžkáři
Hodnocení členů (29)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
26.01.2017

Interesting city on the banks of Ebro River, lots of Mudéjar-style landmarks, combining Islamic and Gothic architecture.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
06.01.2017

Zaragoza is not one of Spain's most popular tourist destinations, and I hope it stays that way, because this fact has left Zaragoza with a very authentic Spanish flavor. That is not to suggest there is nothing of touristic value in Zaragoza. A former Roman city and capitol of the kingdom of Aragon there is plenty of interesting historical sites, churches, and wonderful medieval architecture to be found. It is also a great starting point to travel into Aragon's wonderful countryside

Max Sugerman
Max SugermanSan Francisco
06.01.2017

Zaragoza is a great city right at the halfway point on the train trip from Barcelona to Madrid that is very often overlooked. Take the time to stop here and spend the night and you won't be sorry. Zaragoza is beautifully situated on the Ebro River with the Basilica of Our Lady of the Pillar as it's centerpiece. Plenty of shopping, history spanning all the way back to the Romans, beautiful surroundings and very fun, cheap nightlife. It is a great break from the fast pace of Barcelona and Madrid

Pilikato Suárez
Pilikato Suárez
11.08.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 347 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Zaragoza je březen, kdy průměrná cena činí 2 284 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 376 Kč za noc. To je o 28 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 769 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Zaragoza je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 17,0 °C/62,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 26,7C/80,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,2 °C/32,4 °F.
Nejbližší letiště u města Zaragoza je Zaragoza (ZAZ) (11,21 km).

Naplánujte si cestu do země Španělsko