Charlotte

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Charlotte patří na základě hodnocení uživatelů Le Meridien Charlotte, The Westin Charlotte a The Ballantyne, a Luxury Collection Hotel, Charlotte. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Charlotte přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Charlotte

od 4 706 Kč
od 9 441 Kč

Co říkají cestující o městě Charlotte?

9,8
Cestující rodiny
8,3
Nadšenci pro jídlo
7,5
Nadšenci pro turistiku
6,7
Nadšenci pro noční život
6,5
Na služební cestě
Hodnocení členů (107)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
23.09.2018

Charlotte is a nice city, clean downtown with a few interesting things to see and do.

Emily LeBlanc
Emily LeBlancColumbia
28.05.2018

Quaint and quiet city, with some attractions and a lot of good food. The city has nice museums and good malls but I would get bored if I spent more than a day here.

Tilly
TillySan Luis Obispo
26.08.2016

With a lot of huge malls, a Cheesecake Factory, a football stadium, colleges, big corporations and a lot of land, this is one of America's most fastest growing cities! Every time I go visit, they are always building new structures and opening new businesses. It is a big commuter city so traveling with a car is a must. Check out their Childrens Science museum and stay in the downtown area if you want to go to the football game.

Phyllis Kidd
Phyllis KiddAnderson
07.02.2016

Philip and I at the ACC Championship game. It was a wonderful day, made lots of memories. And, we won the game!! Go Tigers!!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 995 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Charlotte je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 842 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 889 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Charlotte je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 8,1 °C/46,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 32,4C/90,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,0 °C/32,0 °F.
Nejbližší letiště u města Charlotte je Charlotte Douglas (CLT) (8,47 km). K dalším letištím poblíž patří: Concord regionální (21,61 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy