Columbus

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Columbus patří na základě hodnocení uživatelů La Quinta by Wyndham Columbus West - Hilliard, La Quinta Inn by Wyndham Columbus Dublin a Drury Inn & Suites Columbus Dublin. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Columbus přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Columbus

od 2 622 Kč
od 4 315 Kč

Co říkají cestující o městě Columbus?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,2
Cestující rodiny
6,9
Nadšenci pro historii
6,6
Nadšenci pro noční život
6,5
Baťůžkáři
Hodnocení členů (70)
Becky R
Becky R
26.08.2019

I stayed in Dublin at the AC Hotel in Bridgepark, went to the outdoor Marketplace going on, ate at a Turkish restaurant on the river, and had street tacos from los gauchos. Took Lyft to go shopping along Sawmill Rd.

Gypsy Girl
Gypsy GirlPalm Coast
19.06.2018

Wonderful shopping at the town center. Roads in Ohio really needs repairing.

Nikki Rose
Nikki RoseArvada
29.05.2018

We love Columbus, it really is filled with hidden treasures- although if you aren't from here it may take a little navigating around to try to find them. Overall we have had several great stays in and around this city. This city really does have something to offer for everyone.

Alyssa Collier
Alyssa CollierNew York City
22.05.2018

This city truly has a piece of my heart. I graduated from Ohio State and I can definitely say that Columbus has everything to offer (even more than just Buckeye football which is such a huge part of the city). German Village, arena district, brewery district are just a few of the fun and cute neighborhoods that anyone can enjoy. I miss living in this city and hope one day to move back but I highly, highly recommend this city to anyone looking for a fun getaway and wanting to see the best fans in the land for incredible football.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 498 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Columbus je říjen, kdy průměrná cena činí 3 056 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 337 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Columbus je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 0,9 °C/33,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,1C/86,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -5,0 °C/23,0 °F.
Nejbližší letiště u města Columbus je Port Columbus (CMH) (10,79 km). K dalším letištím poblíž patří: Columbus Ohio State University (14,46 km) Columbus Rickenbacker (17,01 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy