Phoenix

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Phoenix patří na základě hodnocení uživatelů Ramada by Wyndham Phoenix Midtown, Travelodge by Wyndham Phoenix Downtown a Super 8 by Wyndham Phoenix Downtown. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Phoenix přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Phoenix

od 2 715 Kč
od 4 560 Kč
od 8 869 Kč

Co říkají cestující o městě Phoenix?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,7
Dobrodružní cestovatelé
8,6
Cestující rodiny
8,0
Nadšenci pro noční život
7,0
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (229)
Jeffrey  Bradshaw
Jeffrey Bradshaw
29.07.2019

So much to see and do from the Desert Botanical Garden to the Heard Museum and, for the more strenuous, a hike/scramble up Camelback Mountain.

C Wilson
C Wilson
28.07.2019

Love the dry heat. You can either spend the day by the pool or hike the local mountains. Lots of tourist things to do as well.

Gigi Schott
Gigi Schott
12.05.2019

Phoenix has several suburbs and can take a good hour or better in the worst traffic to get from the airport to the farthest edges like Surprise, Peoria or Sun City. Scottsdale & Mesa are a bit closer. Great Restaurants & shopping. And scenic views. Drive North an hour to Sedona for great boutique shopping & cultural flavor. Fantastic views from patio bars & hotel rooms at reasonable prices off season. Bring your walking shoes. It is handicapped accessible most everywhere, but lots of inclines & ramped access. A few restaurants were not ideal for scooters or wheelchairs, but could accommodate with effort. There are also many scenic lookout stops for photos on the drive to & from Sedona. Don’t miss them! The Grand Canyon is just a short drive away too or book a helicopter tour over or train ride down into the canyon!

LinkHelpers Phoenix AZ
LinkHelpers Phoenix AZPhoenix
23.07.2018

Precise scientific approach to search engine optimization. We use advanced statistical methodologies to determine all the metrics needed to rank with today's Hummingbird algorithm. There is a broad misconception about SEO and it affects business owners and so-called SEO experts alike. This is because many view their Seattle website as a brick-and-mortar store, where the home page represents their only entry point to the products offered inside. As a result, SEO keywords and phrases are loaded onto the homepage until all definition and cohesion is sacrificed with the misguided hope that some of the keywords will be effective.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 830 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Phoenix je březen, kdy průměrná cena činí 4 753 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 3 011 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Phoenix je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 13,7 °C/56,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 41,9C/107,4F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 6,5 °C/43,7 °F.
Nejbližší letiště u města Phoenix je Phoenix Sky Harbor (PHX) (6,02 km). K dalším letištím poblíž patří: Phoenix-Mesa Gateway (41,88 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy