Pierre

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pierre patří na základě hodnocení uživatelů Days Inn by Wyndham Pierre, Super 8 by Wyndham Pierre SD a Econo Lodge Hotel & Conference Center Pierre. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pierre přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pierre

od 856 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 594 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pierre je srpen, kdy průměrná cena činí 3 425 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 712 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Pierre je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -2,3 °C/27,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,3C/91,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -8,2 °C/17,2 °F.
Nejbližší letiště u města Pierre je Pierre (PIR) (5,57 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy