Bělehrad

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bělehrad patří na základě hodnocení uživatelů Belgrade Boutique House, Villa Mystique a Mercure Belgrade Excelsior. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bělehrad přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bělehrad

od 1 056 Kč
od 1 630 Kč
od 3 214 Kč

Co říkají cestující o městě Bělehrad?

9,8
Nadšenci pro noční život
8,7
Nadšenci pro jídlo
8,1
Nadšenci pro historii
6,5
Nadšenci pro umění a design
6,3
Cestující rodiny
Hodnocení členů (160)
Hakan Doğan
Hakan Doğan
11.02.2019

Historické město, kde můžete být spokojeni s bezvízovými zeměmi. Ceny za hotel a stravu byly celkem rozumné. Protože město má historickou minulost, jeho architektura je impozantní. Z hlediska architektury jsou kostely velkolepé. Pokud máte zájem o vědu, doporučuji vám zastavit se v Teslově muzeu. Pokud jste milovník přírody a krajiny, měli byste určitě následovat západ slunce v Kalemegdan. Doporučil bych, abyste šli do restaurace To je to Restauranta k jídlu. Masové kuličky jsou nádherným párem s balkánským dresinkem. Nezapomeňte se zastavit u Zemuna. Je to malé a půvabné město. Noční život je známý mezi evropskými zeměmi Bělehrad. Stručně řečeno, řekl bych Bělehrad;)

Margarita Samsonova
Margarita SamsonovaOxford
14.08.2017

Strávil jsem 3 dny v Bělehradě. Toto město má co nabídnout, ujistěte se, že jste tu strávili pátek nebo sobotu, protože Bělehrad má spoustu klubů a barů, které nechcete nechat ujít. Nejlevnější město z mé cesty, skvělé jídlo, úžasní lidé a já jsem se cítil v bezpečí po celou dobu. Zůstal jsem v hostelu a také na gauči.

Dushan  Z
Dushan Z
22.05.2019

Awesome city - culture history architecture museums restaurants - good bus and tram system - Nikola Tesla museum a must see - also St Sava church - largest Orthodox Church in the world - beautiful - visit Skadarlija for traditional restaurants great food and live music - £12- 20 per head - also visit Kalemegdan fortress on the banks of the Danube and Sava rivers there is a lovely restaurant on the terrace serving the best gibanica (cheese pie) Good shopping too and the airport named after Nikola Tesla is very efficient and easy to navigate - we will be back soon

alexandar miguel
alexandar miguelSan Diego
18.09.2016

well , it all start when we try to visit belgrade after exit in novi sad.We rent a car and find nice place in luxury suburbia of belgrade trought apartmanitaurus.com we had a great time,our parking was safe ,under surveliance and price for apartments was 30 eur for 4 persons,crasy cheap.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 905 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bělehrad je listopad, kdy průměrná cena činí 2 535 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 026 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 139 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bělehrad je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 2,4 °C/36,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,7C/83,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,2 °C/28,0 °F.
Nejbližší letiště u města Bělehrad je Bělehrad Nikola Tesla (BEG) (12,24 km). K dalším letištím poblíž patří: Bělehrad Batajnica (22,07 km)

Naplánujte si cestu do země Srbsko