Örnsköldsvik

25. 2. 2020 - 26. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Örnsköldsvik patří na základě hodnocení uživatelů Elite Plaza Örnsköldsvik, First Hotel Statt a Scandic Örnsköldsvik. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Örnsköldsvik přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Örnsköldsvik

od 1 550 Kč
od 2 563 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 907 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Örnsköldsvik je srpen, kdy průměrná cena činí 3 129 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 026 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 148 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Örnsköldsvik je Örnsköldsvik (OER) (19,01 km). K dalším letištím poblíž patří: Kramfors Höga Kusten (54,40 km)

Naplánujte si cestu do země Švédsko

Ve městě Örnsköldsvik a v okolí