Trollhättan

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Trollhättan patří na základě hodnocení uživatelů Livereds Jakthus, 5 Person Holiday Home in Upphärad a Holiday Home Vänersborg. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Trollhättan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Trollhättan

od 1 933 Kč
od 2 779 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 933 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Trollhättan je srpen, kdy průměrná cena činí 2 538 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 356 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Trollhättan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -0,4 °C/31,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 20,9C/69,6F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -2,7 °C/27,1 °F.
Nejbližší letiště u města Trollhättan je Trollhättan Vänersborg (THN) (4,48 km). K dalším letištím poblíž patří: Göteborg Landvetter (68,89 km)

Naplánujte si cestu do země Švédsko