Lam-Tong Resort

+ 71

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Don Sak podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Lam-Tong Resort ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
24hodinová recepční služba
Restaurace

Více o hotelu Lam-Tong Resort

Lam-Tong Resort

Lam-tong Resort se nachází v destinaci Don Sak a nabízí ubytování s zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm. Donsak přístaviště trajektů je 8,8 km daleko.

Vynikající lokalita

4,6

25/9 Moo.5, Wanghin Road., Donsak, Don, Don Sak, 84220, Thajsko|1,78 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Lam-Tong Resort: Často kladené otázky

Lam-Tong Resort je 1.8 km od centra města Don Sak.
Lam-Tong Resort se nachází ve městě Don Sak v zemi Thajsko a je 1.8 km daleko od centra města Don Sak.
V hotelu Lam-Tong Resort se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Lam-Tong Resort má parkoviště.
Ano, Lam-Tong Resort má restauraci.