Mapa

Levné lety z Zadar do Zagreb

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Záhřeb...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zadar - Zagreb

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 122 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

6

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 191 kilometrů

0 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Croatia Airlines

Zagreb

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Zagreb je jedno letiště: Zagreb.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zadar - Zagreb je 2 122 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 40 min. je průměrná doba letu Zadar - Zagreb.
Jedna letecká společnost létá přímo z Zadar do Zagreb.
6 letů týdně létá z Zadar do Zagreb, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Zadar do Záhřeb. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Zadar do Záhřeb. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Zadar do Záhřeb mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Zadar do Záhřeb přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Záhřeb hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Záhřeb. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.