Ko Lanta Yai

22. 2. 2019 - 23. 2. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ko Lanta Yai patří na základě hodnocení uživatelů Lanta Nature House, Klong Jark Bungalow a Lanta Topview Resort. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ko Lanta Yai přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 241 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ko Lanta Yai je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 216 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 798 Kč za noc. To je o 116 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 729 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.

Naplánujte si cestu do země Thajsko