Ko Lanta Yai

26. 5. 2019 - 27. 5. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ko Lanta Yai patří na základě hodnocení uživatelů Lanta Nature House, Phuchawee Lanta a Marina Hut Guest House -Klong Nin Beach. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ko Lanta Yai přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ko Lanta Yai

od 645 Kč
od 1 407 Kč
od 3 311 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 527 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ko Lanta Yai je leden, kdy průměrná cena činí 1 231 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc květen minulý rok byla 791 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 818 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Ko Lanta Yai je Krabi (KBV) (53,87 km). K dalším letištím poblíž patří: Trang (60,83 km)

Naplánujte si cestu do země Thajsko