Sawasdee Apartment Patong

+ 39

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Phuket podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Sawasdee Apartment Patong ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
24hodinová recepční služba
Kouření zakázáno

Více o hotelu Sawasdee Apartment Patong

Sawasdee Apartment Patong

Sawasdee Apartment Patong se může pochlubit výhledem na město a nabízí ubytování s terasou a balkonem. Pláž Patong Beach se nachází přibližně 200 metrů odtud. Ubytování poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Hodnocení na
Hotels.comExpediaTripadvisorTrip.com
Co zaujalo cestovatele
Pár

AU

Komentář přidán: 29. 6. 2019

Ubytován/a od červen 2019

Malý drahokam v Patongu

Zůstali jsme v pokoji 203 v Sawasdee Apartments Patong nedávno na 16 nocí. Od chvíle, kdy jsme se přihlásili, až jsme odjeli, to byl velmi příjemný a šťastný pobyt. Pokoj byl prostorný a obsahoval manželskou postel, lednici, TV, rychlovarnou konvici, vlastní sociální zařízení a trezor na cennosti. Sprcha byla prostorná a voda horká. Náš pokoj v prvním patře otevřel verandu s výhledem na pěší zónu. Veranda měla také stůl a dvě židle pro relaxaci venku se studeným nápojem. Volný Wi-Fi obecně fungoval dobře a my bychom se často bavili s rodinou doma přes Facebook. Místnost byla denně kompletně obsluhována spolu s poskytnutím dvou lahví vody. Pokoj byl po opravě vždy bez poskvrny. Personál pracuje velmi tvrdě a celý komplex udržuje mimořádně čistý a uklizený. Měli jsme večerní let tak zaplatil dalších 200 bahtů za pozdní pokladnu, což je rozumné. Pokud chcete zůstat ve skvělé a pohodlné poloze, nemůžete dělat mnohem lépe než apartmány Sawasdee. Pláž byla 3 minuty chůze. Bangla Road byla asi 7 minut chůze a nákupní centrum Jung Ceylon asi 12 minut chůze. Apartmány Sawasdee jsou velmi doporučované a příští rok se opět vrátíme.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 18. 4. 2026

Ubytován/a od duben 2026

I rated 5 stars on everything because its all you need in a hotel. No bs just clean, great location, fast check in/out. I totally recommend it
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 8. 10. 2025

Ubytován/a od říjen 2025

What a great place. Totally quiet. Didn’t hear a sound while I was in my room for 5 days. A/C worked great. All furniture was new, old school style but newly made. The location can’t be beat. How wasted was great. Water pressure was super strong. Internet was very fast. Best value for the money in Patong.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 3. 10. 2025

Ubytován/a od září 2025

Excellent location, discreet and quiet, with top notch house keeping
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 6. 6. 2025

Ubytován/a od duben 2025

Perfect combination of quiet area and short walking distance to the beach and to the restaurants and bars. The staff and most of all the owners are very nice.

Velmi dobrá lokalita

4,4

108, 15 Thawewong Rd, Tambon Patong, Patong, Phuket, 83150, Thajsko|11,39 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Sawasdee Apartment Patong: Často kladené otázky

Sawasdee Apartment Patong je 11.4 km od centra města Phuket.
Sawasdee Apartment Patong se nachází ve městě Phuket v zemi Thajsko a je 11.4 km daleko od centra města Phuket.
V hotelu Sawasdee Apartment Patong se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Sawasdee Apartment Patong má parkoviště.
O restauracích v hotelu Sawasdee Apartment Patong nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.