Çanakkale

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Çanakkale patří na základě hodnocení uživatelů Kolin Hotel, Akol Hotel a Kervansaray Canakkale Hotel - Special Category. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Çanakkale přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Çanakkale

od 834 Kč
od 1 281 Kč
od 1 400 Kč

Co říkají cestující o městě Çanakkale?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Zelené cestování
9,8
Trendy cestovatelé
Hodnocení členů (18)
shijun wong
shijun wongTampines
28.07.2013

It's a nice town with really nice people, the Trojan horse by the seaside promenade is a must see, for it's the actual prop used in the movie Troy. The world heritage site of Truva (Troy), is just 30mins away.

Deedee H
Deedee H
19.03.2013

The ferry ride from Gelibolu to Cannakale showcase the wide beautiful blue sea. The wooden horse here was used in the movie Troy and was given to honour the original site of the ancient city of Troy situated in Cannakale.

Kemal Ateş
Kemal AteşAnkara
06.01.2017

Her Türk insanının görmesi gereken Çanakkale şehitliklerle ve tarihi anılarla doludur.

Allie Bollella
Allie BollellaBerkeley
06.01.2017

Very calm and cute city on the water. It's certainly odd that one of the most seemingly peaceful and beautiful cities was so close to one of the greatest tragedies of WW1. Very close to a lot of important historical sites such as Gallipoli and Troy. The city itself is also vibrant with a distinct Mediterranean feel. Best fish I have ever eaten in Turkey can be found in Canakkale.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 864 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Çanakkale je srpen, kdy průměrná cena činí 1 668 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 072 Kč za noc. To je o 9 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 179 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Çanakkale je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 9,4 °C/48,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,8C/89,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 6,1 °C/43,0 °F.
Nejbližší letiště u města Çanakkale je Çanakkale (CKZ) (2,72 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko