Smyrna

2. 3. 2020 - 3. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Smyrna patří na základě hodnocení uživatelů Smart Hotel İzmir, Hotel Baylan Basmane a Park Inn by Radisson Izmir. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Smyrna přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Smyrna

od 913 Kč
od 1 242 Kč
od 1 781 Kč

Co říkají cestující o městě Smyrna?

9,8
Nadšenci pro historii
9,5
Nadšenci pro noční život
9,1
Nadšenci pro jídlo
8,7
Cestující rodiny
8,2
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (114)
Dee Dunya
Dee Dunya
25.11.2019

Krásné město historické úžasné lidi Efez v blízkosti dobrým jídlem skvělá pohostinnost kemeralti a další nákupní centrum zažít báječné

elaine g (@iamego)
elaine g (@iamego)San Francisco
31.05.2016

Jedno z mých nejoblíbenějších měst v Turecku ... 3. největší město, byl jsem překvapen, že jsem o něm neslyšel. To má některé velké nábřeží oblasti, aby visel ven. "Centrální" / finanční část má spoustu kaváren, kde si můžete posedět a vychutnat si kávu a užívat si sledování oceánu

Eric Brink
Eric BrinkPleasant Hill
10.10.2013

Gayle a já jsme vlastně neviděli mnoho Izmiru (formálně řecké město Smyrna), jiné než město, když jsme vešli a odešli přes naši výletní loď nebo v autobuse do a z Efezu. Naším spojením byl přístav a pravděpodobně s mnoha ztracenými příležitostmi důkladněji prozkoumat tuto zajímavou multikulturní oblast.

Cathy Gallo
Cathy GalloBelle Vernon
06.01.2017

Izmir je krásné město a Turecko je obecně jednou z nejkrásnějších zemí, kterou jsem kdy navštívil! Skvělá restaurace v Izmiru, která se specializuje na pečené jehněčí maso, je Le Prestige. Měl jsem na oběd báječné jehněčí maso. Také za rozumnou cenu.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 048 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Smyrna je červenec, kdy průměrná cena činí 1 556 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 137 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 187 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Smyrna je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 10,1 °C/50,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,3C/91,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 6,7 °C/44,1 °F.
Nejbližší letiště u města Smyrna je Smyrna (ADB) (15,18 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko