Smyrna

20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Smyrna patří na základě hodnocení uživatelů BedRed Inn, Büyük Konak İzmir a Zübeyde Hanım Homes. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Smyrna přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Smyrna

od 876 Kč
od 1 574 Kč
od 2 079 Kč

Co říkají cestující o městě Smyrna?

9,8
Nadšenci pro historii
8,1
Nadšenci pro jídlo
8,0
Cestovatelé za luxusem
8,0
Nadšenci pro noční život
8,0
Baťůžkáři
Hodnocení členů (78)
elaine g (@iamego)
elaine g (@iamego)San Francisco
31.05.2016

One of my favorite cities in Turkey... the 3rd largest city, I was surprised I hadn't heard of it. It has some great waterfront areas to hang out. The "downtown"/ financial part has tons of coffee places where you can sit and enjoy a coffee and enjoy watching the ocean

Eric Brink
Eric BrinkPleasant Hill
10.10.2013

Gayle and I actually didn't see much of Izmir (formally the Greek City of Smyrna), other than the City as we came in and left via our cruise ship or on the bus to and from Ephesus. Our nexus was the port and with probably a lot of lost opportunity to explore this interesting multi-cultural area more thoroughly.

Herdianti Wisesaputri
Herdianti WisesaputriDžakarta
04.03.2013

This city has three faces. Business side, a bit slumy side and the beautiful beautiful seafront side. Anyways its worth a visit just for the beautiful seafront side :)

Sam Litvin
Sam LitvinSan Diego
14.01.2013

Big city that is little known outside but in turkey it is well known for its music, beaches and a very liberal atmosphere.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 832 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Smyrna je březen, kdy průměrná cena činí 1 129 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci duben minulý rok byla 980 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Smyrna je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben 15,4 °C/59,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,3C/91,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 6,7 °C/44,1 °F.
Nejbližší letiště u města Smyrna je Smyrna (ADB) (15,18 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko

Ve městě Smyrna a v okolí