Tokat

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tokat patří na základě hodnocení uživatelů Butik Doga Pansiyon, Tokat Royal Hotel a Niksar Nuri Park B&B. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tokat přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 648 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tokat je červenec, kdy průměrná cena činí 972 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 854 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tokat je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 0,2 °C/32,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 29,6C/85,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,5 °C/23,9 °F.
Nejbližší letiště u města Tokat je Tokat (TJK) (16,02 km). K dalším letištím poblíž patří: Sivas (64,31 km)

Naplánujte si cestu do země Turecko