Da Lat

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Da Lat patří na základě hodnocení uživatelů Dalat Palace Heritage Hotel, La Sapinette Hotel a Du Parc Hotel Dalat. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Da Lat přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Da Lat

od 686 Kč
od 1 124 Kč
od 2 058 Kč

Co říkají cestující o městě Da Lat?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,2
Baťůžkáři
8,7
Nadšenci pro turistiku
8,1
Cestující rodiny
7,5
Zelené cestování
Hodnocení členů (37)
Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Peking
17.04.2018

Home to beautiful surroundings, coffee plantations, tons of hostels and adventure opportunities, it's no surprise Da Lat is a popular destination only a few hours drive from Saigon. The city is well-known for being the only city in the world without any stoplights. While most backpackers head out to the waterfalls just outside of town, there are some nice walking opportunities and markets in the city that are worth a visit.

TravelDreamFamily
TravelDreamFamilyAutonomní provincie Trento
24.03.2018

Elephant Falls worth a visit, funny part our guide spent his whole time on his cell phone lol

ClaudioSe
ClaudioSeMilán
21.03.2018

Created by the French colonizers to escape the heat of Saigon, at 1.500 mt high, Dalat enjoy a cool climate. Today is a favorite for Vietnamese honeymooners and families. Some attractions are kitsch for western taste. But food and the outdoors are great for every body.

Max Hodge
Max HodgeLondýn
15.09.2015

Dalat is one of Vietnam’s southern gems, which is hugely popular with local travellers as well as foreigners. The weather is a lot cooler than a lot of Vietnam and is a great place to come for outdoor activities. The town itself has remained very charming, despite the large influx of tourists and is set among beautiful countryside. There are a few historical buildings of note in the town, but no main attractions as such, so it is a great place to relax and embrace the welcoming countryside feel.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 350 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Da Lat je leden, kdy průměrná cena činí 496 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 525 Kč za noc. To je o 19 % více než průměrná cena za noc ve výši 421 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Da Lat je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 20,9 °C/69,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle únor s průměrnou teplotou 27,0C/80,6F. Nejchladnější měsíc je duben s průměrnou teplotou 12,5 °C/54,5 °F.
Nejbližší letiště u města Da Lat je Đà Lạt (DLI) (22,94 km).

Naplánujte si cestu do země Vietnam