Mapa

Levné lety z Stockholm Arlanda do Katovice

Informace o letu Stockholm Arlanda - Katovice

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 630 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1025 kilometrů

3 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Katovice

1 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Stockholm do Katovice. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Stockholm do Katovice. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Stockholm do Katovice mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Stockholm do Katovice přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Katovice hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Katovice. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.