Mapa

Levné lety z Budapešť do Salt Lake City

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Salt Lake City...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Budapešť - Salt Lake City

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

15 221 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9098 kilometrů

14 hod. 27 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Delta

Salt Lake City

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Salt Lake City je jedno letiště: Salt Lake City.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Budapešť - Salt Lake City je 15 221 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
14 hod. 27 min. je průměrná doba letu Budapešť - Salt Lake City.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Budapešť do Salt Lake City.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Budapešť do Salt Lake City. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Budapešť do Salt Lake City. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Budapešť do Salt Lake City mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Budapešť do Salt Lake City přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Salt Lake City hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Salt Lake City. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.