Mapa

Levné lety z Edinburgh do Naxos

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Naxos...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Edinburgh - Naxos

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 426 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3001 kilometrů

8 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aegean Airlines

Naxos

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Naxos je jedno letiště: Naxos.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Edinburgh - Naxos je 6 426 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
8 hod. 10 min. je průměrná doba letu Edinburgh - Naxos.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Edinburgh do Naxos.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Edinburgh do Naxos. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Edinburgh do Naxos. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Edinburgh do Naxos mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Edinburgh do Naxos přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Naxos hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Naxos. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.