Mapa

Levné lety z Janov do Soluň

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Soluň...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Janov - Soluň

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 779 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1236 kilometrů

4 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Soluň

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Soluň je jedno letiště: Soluň.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Janov - Soluň je 5 779 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 55 min. je průměrná doba letu Janov - Soluň.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Janov do Soluň.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Janov do Soluň. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Janov do Soluň. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Janov do Soluň mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Janov do Soluň přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Soluň hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Soluň. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.