Mapa

Levné lety z Nairobi do Olkiombo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Masai Mara...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nairobi - Olkiombo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 236 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

67

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 196 kilometrů

0 hod. 40 min.

Olkiombo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Olkiombo je jedno letiště: Olkiombo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nairobi - Olkiombo je 5 236 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 40 min. je průměrná doba letu Nairobi - Olkiombo.
4 letecké společnosti létají přímo z Nairobi do Olkiombo.
67 letů týdně létá z Nairobi do Olkiombo, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nairobi do Masai Mara. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nairobi do Masai Mara. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nairobi do Masai Mara mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nairobi do Masai Mara přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Masai Mara hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Masai Mara. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.