Mapa

Levné lety z Nantes do Bordeaux

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bordeaux...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nantes - Bordeaux

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 893 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

14

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 268 kilometrů

0 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Trade Air

Bordeaux

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bordeaux je jedno letiště: Bordeaux.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nantes - Bordeaux je 1 893 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 55 min. je průměrná doba letu Nantes - Bordeaux.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nantes do Bordeaux.
14 letů týdně létá z Nantes do Bordeaux, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nantes do Bordeaux. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nantes do Bordeaux. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nantes do Bordeaux mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nantes do Bordeaux přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bordeaux hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bordeaux. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.