Mapa

Levné lety z Nantes do Bordeaux

Informace o letu Nantes - Bordeaux

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 119 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

14

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 268 kilometrů

0 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Trade Air

Bordeaux

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bordeaux je jedno letiště: Bordeaux.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nantes - Bordeaux je 2 119 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 55 min. je průměrná doba letu Nantes - Bordeaux.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nantes do Bordeaux.
14 letů týdně létá z Nantes do Bordeaux, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nantes do Bordeaux. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nantes do Bordeaux. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nantes do Bordeaux mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nantes do Bordeaux přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bordeaux hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bordeaux. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.