Mapa

Levné lety z Mostar do Zagreb

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Záhřeb...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Mostar - Zagreb

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 178 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 307 kilometrů

1 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Croatia Airlines

Zagreb

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Záhřeb je jedno letiště: Zagreb.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Mostar - Zagreb je 2 178 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 0 min. je průměrná doba letu Mostar - Zagreb.
Jedna letecká společnost létá přímo z Mostar do Zagreb.
2 lety týdně létají z Mostar do Zagreb, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Mostar do Záhřeb. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Mostar do Záhřeb. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Mostar do Záhřeb mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Mostar do Záhřeb přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Záhřeb hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Záhřeb. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.