Mapa

Levné lety z Porto do Soul

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Soul...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Porto - Soul

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

11 430 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 10162 kilometrů

14 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Soul Incheon Int'l a Soul Gimpo

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Soul jsou 2 letiště: Soul Incheon Int'l a Soul Gimpo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Soul je 11 430 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
14 hod. 40 min. je průměrná doba letu Porto - Soul.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Porto do Soul.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Soul. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Soul. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Soul mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Soul přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Soul hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Soul. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.