Mapa

Levné lety z Ósaka do Kao-siung

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kao-siung...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Ósaka - Kao-siung

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 533 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

34

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1980 kilometrů

3 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

China Airlines

Kao-siung

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kao-siung je jedno letiště: Kao-siung.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Ósaka - Kao-siung je 3 533 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 15 min. je průměrná doba letu Ósaka - Kao-siung.
7 leteckých společností létá přímo z Ósaka do Kao-siung.
34 letů týdně létá z Ósaka do Kao-siung, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Ósaka do Kao-siung. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Ósaka do Kao-siung. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Ósaka do Kao-siung mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Ósaka do Kao-siung přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kao-siung hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kao-siung. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.