Mapa

Levné lety z Paříž do Santo Domingo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Santo Domingo...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž - Santo Domingo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

12 376 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 7182 kilometrů

12 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Delta

Santo Domingo Las Americas a La Isabela International

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Santo Domingo jsou 2 letiště: Santo Domingo Las Americas a La Isabela International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž - Santo Domingo je 12 376 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
12 hod. 0 min. je průměrná doba letu Paříž - Santo Domingo.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Paříž do Santo Domingo.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Santo Domingo. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Santo Domingo. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Santo Domingo mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Santo Domingo přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Santo Domingo hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Santo Domingo. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.