Mapa

Levné lety z Praha do Sydney

Informace o letu Praha - Sydney

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

16 147 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 16112 kilometrů

21 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Emirates

Sydney a Sydney Au-Rose Bay

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Sydney jsou 2 letiště: Sydney a Sydney Au-Rose Bay.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Praha - Sydney je 16 147 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
21 hod. 0 min. je průměrná doba letu Praha - Sydney.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Praha do Sydney.
Žádné lety nelétají z Praha do Sydney, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Praha do Sydney. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Praha do Sydney. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Praha do Sydney mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Praha do Sydney přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Sydney hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Sydney. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.