Mapa

Levné lety z Curych do Bordeaux

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bordeaux...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - Bordeaux

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 314 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

13

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 771 kilometrů

1 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SWISS

Bordeaux

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bordeaux je jedno letiště: Bordeaux.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Curych - Bordeaux je 2 314 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 40 min. je průměrná doba letu Curych - Bordeaux.
2 letecké společnosti létají přímo z Curych do Bordeaux.
13 letů týdně létá z Curych do Bordeaux, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do Bordeaux. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do Bordeaux. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do Bordeaux mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do Bordeaux přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bordeaux hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bordeaux. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.