Broken Hill

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Broken Hill patří na základě hodnocení uživatelů Miner'S Cottage, Apartment 1 on Oxide a Abode on Argent. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Broken Hill přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Broken Hill

od 1 729 Kč
od 2 706 Kč

Co říkají cestující o městě Broken Hill?

9,8
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (6)
Matthew Crompton
Matthew CromptonSydney
20.01.2015

It's difficult to get more typically Aussie than Broken Hill -- a town whose name is essentially synonymous would the Australian Outback. And an outback town it is! A gigantic mine looms over the south side of town, many of the main streets are named for minerals (Gypsum St, anyone?) and the landscape all around is rocky desert scrub for miles and miles and miles. There's a quaint main street with a number of cracking country pubs, and though you probably wouldn't want to spend a week here, it makes an awesome bit of Australiana for a stopoff on your way across the country.

Margaret Miles
Margaret Miles
06.01.2017

One of our favourite holiday spots ... its in the middle of no where but the cross roads to every where. From here we have been to Adelaide, Corner Country, Silverton, I was lucky enough to get a Pro Hart screen print, ok there were 250 done but I am proud of it, and the Pro Hart mugs and puzzles the Gallery is fabulous especially the Rolls. We left the Gallery to do when we had Mum with us and it was worth the wait. We usually stay at the Caravan Park or Silver City Motel they are opposite each other, and have been out to the Desert sculptures and all around the town, when we think of Broken Hill the one thing that we always say together is "yo Camel" from Char when she was taking photos and yes the Camel looked directly at her and she got a great shot.

Jenny Thompson
Jenny ThompsonWagga Wagga
05.02.2014

Very interesting town, loads to see and do there, visit Silverton

Tim Niedorfer
Tim NiedorferAdelaide
03.05.2011

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 2 104 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Broken Hill je březen, kdy průměrná cena činí 2 796 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 405 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Broken Hill je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 25,0 °C/77,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 33,1C/91,6F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 4,1 °C/39,4 °F.
Nejbližší letiště u města Broken Hill je Broken Hill (BHQ) (5,10 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie