Geraldton

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Geraldton patří na základě hodnocení uživatelů The Antonia Way, Promenade Executive Apartments a Waldeck Heights. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Geraldton přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Geraldton

od 1 841 Kč
od 2 974 Kč

Co říkají cestující o městě Geraldton?

9,8
Cestující rodiny
Hodnocení členů (6)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.12.2016

Small city walkable from the port area. Free internet in several locations along the nice waterfront area and in the town. People were very friendly and helpful. There was a small outside market the day we were there - closes down early.

Summer Wilms
Summer WilmsFremantle
17.10.2013

If you drive north out of Perth along the coast, you'll find a seemingly unending stretch of bushland punctuated by small towns until you reach the northern border of this solitary continent. Geraldton is the biggest (I think) of these coastal towns. It is a city that seems to have grown up without realizing it. It has a country-town feel but without the country-town charm. It isn't a vacation destination, but might be worth a stop. There are some pretty nice beaches, including the lovely foreshore area. There are some cute boutique-style shops and a smattering of restaurants. The museum is worth a look. So if you are making your way north, consider spending a few hours and a night here; enough to see the museum, shop for Abrolhos pearls, and stroll the foreshore before tucking into some fish and chips. Though I haven't been there, I hear great things about the Abrolhos Islands, for which Geraldton is the gateway.

Deirdre McQuillan
Deirdre McQuillanPerth
17.10.2013

Home away from Home!

Jack
Jack
06.01.2017

Buggy on Chevy.. End of the the safari..

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 1 888 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Geraldton je listopad, kdy průměrná cena činí 3 659 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 006 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Geraldton je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 24,5 °C/76,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle únor s průměrnou teplotou 32,1C/89,8F. Nejchladnější měsíc je srpen s průměrnou teplotou 8,6 °C/47,5 °F.
Nejbližší letiště u města Geraldton je Geraldton (GET) (9,33 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie