Campina Grande

23. 2. 2019 - 24. 2. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Campina Grande patří na základě hodnocení uživatelů ibis Styles Campina Grande (Opening December 2018), Camp Gold Hotel a Pousada Itarare. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Campina Grande přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 886 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Campina Grande je prosinec, kdy průměrná cena činí 916 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 886 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 901 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.

Naplánujte si cestu do země Brazílie