Pula

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pula patří na základě hodnocení uživatelů Park Plaza Histria Pula, Hotel Milan a Hotel Scaletta. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pula přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pula

od 3 055 Kč
od 5 239 Kč

Co říkají cestující o městě Pula?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,9
Baťůžkáři
7,6
Nadšenci pro historii
7,5
Cestující rodiny
6,2
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (31)
Backpacker Mike
Backpacker MikeHigh Springs
04.03.2019

Pulu jsem absolutně miloval. Lidé byli velmi milí a mají tolik bohatou římskou historii a další. Je to příjemné místo, kam jít, kam turisté ještě nenapadli. Kultura je úžasná a můžete podniknout celodenní výlety lodí za poznáním Istrijského poloostrova. Místa k pobytu jsou skvělá cena a v Pule dostanete své peníze.

Mitja R
Mitja R
04.05.2017

V Pule jsou hlavními atrakcemi jen jedna z Roams Coloseum na světě, která je kompletní.

Ognjena
OgnjenaOstarski Stanovi
17.03.2017

Bohatství římské architektury dělá jinak workaday Pula (starověký Polensium) standout mezi většími městy Chorvatska. Hvězdou přehlídky je pozoruhodně zachovalý římský amfiteátr, který se vrací do centra města, kde dominuje streetcape a slouží jako místo pro letní koncerty a festivaly. Historické atrakce stranou, Pula je rušné komerční město na moři, které se podařilo udržet přátelské malé-město odvolání. Jen krátká jízda autobusem, řada pláží čeká na střediska, která zabírají poloostrov Verudela na jih. Ačkoli marred s obytným a rekreačním vývojem, pobřeží je poseté voňavými borovými háji, přímořskými kavárnami a spojkou dobrých restaurací. Dále na jih podél členitého pobřeží, poloostrov Premantura skrývá velkolepý přírodní park, chráněný mys Kamenjak.

John Gray
John Gray
23.07.2019

Great historical sites especially Pula arena. The beaches are lovely but pebbles. Great food and drink at very reasonable prices.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 240 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pula je srpen, kdy průměrná cena činí 1 948 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 505 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Pula je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 8,3 °C/46,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,5C/85,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 5,8 °C/42,4 °F.
Nejbližší letiště u města Pula je Pula (PUY) (6,92 km). K dalším letištím poblíž patří: Rijeka (68,87 km)

Naplánujte si cestu do země Chorvatsko