Pula

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pula patří na základě hodnocení uživatelů Park Plaza Histria Pula, Hotel Milan a Brioni Sunny Camping by Valamar. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pula přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pula

od 2 291 Kč
od 3 196 Kč
od 3 663 Kč

Co říkají cestující o městě Pula?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,3
Baťůžkáři
7,6
Nadšenci pro historii
6,9
Cestující rodiny
5,6
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (29)
Mitja R
Mitja R
04.05.2017

V Pule jsou hlavními atrakcemi jen jedna z Roams Coloseum na světě, která je kompletní.

Ognjena
OgnjenaOstarski Stanovi
17.03.2017

Bohatství římské architektury dělá jinak workaday Pula (starověký Polensium) standout mezi většími městy Chorvatska. Hvězdou přehlídky je pozoruhodně zachovalý římský amfiteátr, který se vrací do centra města, kde dominuje streetcape a slouží jako místo pro letní koncerty a festivaly. Historické atrakce stranou, Pula je rušné komerční město na moři, které se podařilo udržet přátelské malé-město odvolání. Jen krátká jízda autobusem, řada pláží čeká na střediska, která zabírají poloostrov Verudela na jih. Ačkoli marred s obytným a rekreačním vývojem, pobřeží je poseté voňavými borovými háji, přímořskými kavárnami a spojkou dobrých restaurací. Dále na jih podél členitého pobřeží, poloostrov Premantura skrývá velkolepý přírodní park, chráněný mys Kamenjak.

John Gray
John Gray
23.07.2019

Great historical sites especially Pula arena. The beaches are lovely but pebbles. Great food and drink at very reasonable prices.

Backpacker Mike
Backpacker MikeHigh Springs
04.03.2019

I absolutely loved Pula. The people were very nice and they have so much rich Roman history and more there. It is a nice spot to go where the tourists haven't really invaded yet. The culture is amazing and you can take day boat trips to explore the Istrian Peninsula. Places to stay are a great price and you get your money's worth in Pula.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 226 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pula je srpen, kdy průměrná cena činí 1 926 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 313 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 462 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Pula je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 20,8 °C/69,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,5C/85,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 5,8 °C/42,4 °F.
Nejbližší letiště u města Pula je Pula (PUY) (6,92 km). K dalším letištím poblíž patří: Mali Lošinj Lošinj (54,62 km) Rijeka (68,87 km)

Naplánujte si cestu do země Chorvatsko