Zadar

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Zadar patří na základě hodnocení uživatelů Villa Plat, Hotel Niko a Hotel Pinija. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Zadar přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Zadar

od 1 889 Kč
od 3 350 Kč
od 2 627 Kč

Co říkají cestující o městě Zadar?

9,8
Baťůžkáři
9,3
Nadšenci pro historii
9,3
Dobrodružní cestovatelé
9,3
Cestující rodiny
8,6
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (32)
Alex
AlexNew York City
07.03.2018

Milovali jsme „ahoj na slunci“. Je to tak skvělá věc vidět a rád bych to viděl znovu. Navštívili jsme několik starých kostelů a vydali se na krásné pobřeží. Zůstali jsme tam jen asi 8-9 hodin, takže jsme neměli moc času na procházku, ale dokázali jsme vidět všechno, co jsme chtěli vidět. Je to velmi dobré místo a doporučuji.

Margarita Samsonova
Margarita SamsonovaOxford
14.08.2017

Není to příliš přeplněné, není to přehnané s turisty a jeho dvě jedinečné atrakce - zvuk-a-light podívaná na moře varhany a slunce pozdrav - třeba vidět a slyšet být věřil. Odtud se můžete snadno dostat k většině ostrovů v Chorvatsku.

Luksa F
Luksa F
01.03.2018

I liked the church St. Donald and St. Marija. It is very traditional and very good interier. We were fascinated with city walls that are left of Romans which was pretty cool to see in the city. And the thing the we loved the most about it is the thing "hello to the sun" which gives you the most incredible views ever.

Mia Abramovic
Mia AbramovicZáhřeb
27.01.2016

It is beautiful at day and night but there are soo much people so you can lost

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 299 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Zadar je srpen, kdy průměrná cena činí 2 096 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 505 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Zadar je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 8,3 °C/46,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,5C/85,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 5,8 °C/42,4 °F.
Nejbližší letiště u města Zadar je Zadar (ZAD) (10,37 km).

Naplánujte si cestu do země Chorvatsko