An-šun

30. 8. 2019 - 31. 8. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě An-šun patří na základě hodnocení uživatelů IU Hotel Anshun Nanma Square, Jinbo Hotel Anshun a Kaibin Business Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě An-šun přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě An-šun

od 33 Kč
od 51 Kč
od 78 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 513 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě An-šun je červenec, kdy průměrná cena činí 969 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc srpen minulý rok byla 513 Kč za noc. To je o 26 % méně než průměrná cena za noc ve výši 651 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě An-šun je očekávaná průměrná teplota pro měsíc srpen 17,5 °C/63,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 18,5C/65,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,1 °C/35,8 °F.
Nejbližší letiště u města An-šun je An Shun (AVA) (7,48 km).

Naplánujte si cestu do země Čína