Okres Libo

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Okres Libo patří na základě hodnocení uživatelů Yige Inn, Tealange Hotel Libo a Li bo xi Zhou Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Okres Libo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 481 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Okres Libo je březen, kdy průměrná cena činí 2 104 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 661 Kč za noc. To je o 22 % méně než průměrná cena za noc ve výši 807 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Okres Libo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 13,1 °C/55,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 32,8C/91,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 7,0 °C/44,6 °F.
Nejbližší letiště u města Okres Libo je Jin Cheng Jiang (HCJ) (72,75 km).

Naplánujte si cestu do země Čína