Čchang-č'

24. 2. 2020 - 25. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čchang-č' patří na základě hodnocení uživatelů Xinyi Express Hotel, Huanuo Xinjinglun International Hotel a Noble Light Luxury Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čchang-č' přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čchang-č'

od 494 Kč
od 584 Kč
od 3 640 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 359 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čchang-č' je leden, kdy průměrná cena činí 899 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 659 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 642 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Čchang-č' je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -1,9 °C/28,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,4C/83,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -12,8 °C/9,0 °F.
Nejbližší letiště u města Čchang-č' je Changzhi (CIH) (3,12 km).

Naplánujte si cestu do země Čína