Jün-čcheng

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Jün-čcheng patří na základě hodnocení uživatelů Shangyuan Hostel, Tulip Business Hotel a H Chain Fengxi Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Jün-čcheng přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Jün-čcheng

od 723 Kč
od 811 Kč
od 1 210 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 472 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Jün-čcheng je červenec, kdy průměrná cena činí 767 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 708 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Jün-čcheng je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -0,2 °C/31,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 32,9C/91,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -5,4 °C/22,3 °F.
Nejbližší letiště u města Jün-čcheng je Yun Cheng (YCU) (10,29 km).

Naplánujte si cestu do země Čína