Paj-šan

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Paj-šan patří na základě hodnocení uživatelů Baishan China Hotel, Zijingge Hotel a Longfu Tianyuan Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Paj-šan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Paj-šan

od 848 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 439 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Paj-šan je srpen, kdy průměrná cena činí 643 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 468 Kč za noc. To je o 14 % méně než průměrná cena za noc ve výši 534 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Paj-šan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 9,6 °C/49,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 19,0C/66,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -18,5 °C/-1,3 °F.
Nejbližší letiště u města Paj-šan je Tonghua (TNH) (43,92 km).

Naplánujte si cestu do země Čína