Paj-šan

24. 2. 2020 - 25. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Paj-šan patří na základě hodnocení uživatelů Baishan China Hotel, Baishan Yuhao VIP Building Hotel a Longfu Tianyuan Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Paj-šan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Paj-šan

od 854 Kč
od 719 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 509 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Paj-šan je říjen, kdy průměrná cena činí 779 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 599 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 622 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Paj-šan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -10,3 °C/13,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 19,0C/66,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -18,5 °C/-1,3 °F.
Nejbližší letiště u města Paj-šan je Tonghua (TNH) (43,92 km).

Naplánujte si cestu do země Čína